Özel Yazılım Hizmetleri

 
Kurumların ihtiyaçları sektörel olarak farklılık gösterebilir. Paket program olarak sunulan yazılımların her zaman ihtiyaçları tam olarak karşılaması mümkün olmamaktadır. Bu noktada kurumunuz ve sizlerin ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretilmesi gerekmektedir. Apeks, bu aşamada sizlere en uygun çözümleri sunmak için hizmet vermektedir.
 
Öncelikle iş ihtiyaçlarına yönelik gereken analizleri yapar, iş akışlarını planlar, tasarımları ve çözümleri gerçekleştirir. Böylece sizin ihtiyacınızı tam olarak karşılamayan mevcut paket programa uyum sağlamanız değil, programın sizin taleplerinize özel çözümler sağlar. Apeks, deneyimli kadrosuyla kurumların bilişim yatırımlarının verimliliğe dönüştüğü projeler ortaya çıkarır. Bu amaçla kurumlara en uygun çözümün seçimi, tasarımı, sistem uyarlaması ve entegrasyon konularında hizmet verir. 
 
Gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarına çözüm sağlamak, firmaların zorlu rekabet koşullarına uyum sağlaması adına önem arz etmektedir. Bilişim sektörü ve kurumlara katma değer yaratmayı hedefleyen Apeks, kurumların yazılım ihtiyaçlarına deneyimli ve uzman kadrosuyla, kaliteli, özel ve güncel çözümler üretir.