Netsis Standard 2
Geri

 
Netsis Standard 2, işletmelerin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak müşteri ilişkileri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, satış yönetimi, stok yönetimi, finans yönetimi, genel muhasebe, kalite kontrol fonksiyonları, esnek yapılandırmalar, ileri üretim planlama gibi uygulamaları ile özellikle, üretim yapan orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiştir. işletmeler ihtiyaçlarına göre, üretim, maliyet muhasebesi, makina bakım, MRP, dış ticaret, bütçe, IK, CRM gibi yeni fonksiyonlar ekleyerek çözümün kapsamını genişletebilirler.
 
Modüler yapısı sayesinde işletmenizin bir çok ihtiyacına, istenilen zamanda istenilen modül entegre edilerek, cevap verir.
 
Sağladığı çoklu dil altyapısı sayesinde, uluslararası operasyon gerçekleştiren işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verir. Yapısında tanımlı olan birden çok para birimi sayesinde, uluslar arası kaynaklardan olan para akışını rahatlıkla kontol etmenizi sağlar. Yapısında tanımlanmış olan ve sıklıkla güncellenen uluslar arası muhasebe standartları sayesinde, uluslar arası operasyonlarınızı rahatlıkla yürütmenizi sağlar.
 
Tedarik Zinciri Yönetimi; müşterilerinizi, sizi ve tedarikçilerinizi verimli bir e-birliktelik (e-collaboration) ortamında buluşturarak tedarikçiden müşteriye dek uzanan tüm bilgi akışının elektronik ve ortak bir ortamda gerçekleşmesini sağlar.
 
İş Akış Kontrol ile yetki düzeylerine göre yapılan/yapılacak tüm işlerinizi tanımlayabilir, onay akışlarını da belirleyerek, tüm dokümantasyonları dijital ortamda takip edebilirsiniz.​